NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs

NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs,2 minifigs NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de, Minifigures ,Lego ® CITY Minifigurine - Lot de 2 minifigs - NEUFJouets et jeux, Jeux de construction, Grote Etiketten Kleine Prijzen geniet van de goedkope kortingen Krijg snel verzending en prijs match garantie. de 2 minifigs NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot.

De kaart

Lego ® CITY Minifigurine - Lot de 2 minifigs - NEUFJouets et jeux, Jeux de construction, Minifigures !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken :  , 。

Wijn

Wit/rood/rosé

€4,00

Wit met vlierbloesemsiroop

€5,00

(home made)
Wit/Rood/Rosé

€20,00

(fles)
Appelwijn Pomme Charelle

€3,50

(zoet)

Fris

Plat water / spuitwater

€2,00

Vlierbloesemlimonade

€3,20

(home made)
Huisgemaakte limonade

€3,80

Cola/cola zero / limo orange / ice tea

€2,00

Tönissteiner citroen/orange

€2,00

Franklin tonic / Franklin ginger beer

€3,00

Appelaere of Sinaasappelaere vruchtensap

€3,00

Firefly

€4,00

(kiwi/munt – granaatappel)
Franklin limonade

€3,50

(appel/rabarber– aardbei/framboos)
Smoothie (rode vruchten)

€4,00

Mocktail maison

€5,50

Bieren (bruin)

Leffe bruin (6,5%)

€3,50

Westmalle dubbel (7%)

€3,50

St.-Bernardus Abt 12 (10%)

€3,50

Alle definities van de staat bekijken : Color: : Blue, ANIMAL LIBERATION FRONT (Circle) - T-Shirt - Vegan Vegetarier Tierschutz Kleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ufixt. NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs. TARIF EXPEDITION ECONOMIQUE :: : Expédition écopli supprimée dans la boutique: Couleur: : Multicolore. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs. Alle definities van de staat bekijken : Anzahl der Teile: : 24 tlg. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Card Recipient: : mum: Occasion: : mother's day, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Size: : 2/3, Large Rare Clear Rhinestone Silver Tone Alloy Fleuron Brooch Pin Party GiftSieraden en horloges. Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : White. NEUF Lego ® CITY Minifigurine Lot de 2 minifigs.

St.-Bernardus Prior 8 (8%)

€3,50

St.-Bernardus Kerstbier (10%)

€3,50

Duchesse de Bourgogne (6,2%)

€3,50

Chimay blauw (9%)

€3,50

Kasteelbier bruin (11%)

€3,50

Le Fort bruin (9%)

€3,50

Ikarus (9,5%) (De Landing)

€3,50

Noir de Dottignies (8,3%) (De Ranke)

€3,50

That’s Miss Brown To You (6,9%)(De Feniks)

€3,50

Martha bruin (12%) (Belgian Brew Factory)

€3,60

Bon Homme (6,5%) (De Leite)

€3,50

Bux Brown (7,5%) (Biermaekers)

€3,50

Netebuk Barrel Aged (8,5%) (Gulden Spoor)

€4,00

Gouden Carolus Whisky infused (11,7%)

€4,50

Petrus dubbel (7%) (De Brabandere)

€3,60

Goedendag bruin (7,5%) (Toye)

€3,50

WUK (8,5%) (De Brouwmoaten)

€3,80

Bieren (alcoholvrij/-arm)

Carslberg 00

€2,40

Kwarement 0.3

€3,50

Sportzot (0,4%) (De Halve Maan)

€3,60

Force Majeure tripel (0,4%)

€3,60

Warm

Espresso (shot)

€2,30

Lungo / deca

€2,30

Cappuccino

€2,60

(slagroom of melkschuim)
Latte macchiato

€2,90

Thee

€3,50

(zie theekaart)
Chocolademelk

€3,50

(Supplement slagroom: +0,50)
Chai latte

€3,50

(vanilla of spiced)
Warme appeldrank met speculaaskruiden (alcoholvrij)

€4,50

Warme appeldrank met speculaaskruiden (alcoholisch)

€5,50

Chaud au Coeur

€4,00

(warme appelwijn met kruidnagel/gember)
Irish Coffee (Whisky)

€7,50

French Coffee (Cognac)

€7,50

Italian Coffee (Amaretto)

€7,50

Diplomatenkoffie (Advokaat)

€7,50

Om te eten – koud

Taart van de dag

€3,50

Dame blanche

€7,50

Coupe aardbeien (seizoen)

€8,00

Coupe advokaat

€8,00

Kinderijsje

€4,00

Frisco

€3,50

(met of zonder nootjes)
Sorbet (limoen)

€4,00

LEGO Marvel Super Heroes Spider-Man ATM Heist Battle 76082. PLAYMOBIL WESTERN Rideau Noir pour Coffre Malle Arrière Diligence 3245 B739, 1/87 Busch Horch 853 Cabrio offen grün 41335, 4210 Viessmann Standard Mast With Support Arm TT, Noch 36614 Wine Growers with tools - N figures 6. EP/GP Red 55in Wingspan ARF VQ Models Tiger Moth DH-82, 2 PAIR SOFT 9057-00 OFF-ROAD 1:8 BUGGY TIRES PROLINE SWITCHBLADE X3, Militarum TEMPESTUS SCIONS LEFT HAND MEDIC ARM & CASE Imperial Guard 40K, Rick and Morty Funko Mystery Mini Figure Birdperson Bird Person, LOT of 4 Genuine LEGO Minifigure Minfig Standard Smile Face Light Flesh Head NEW, Playmobil Pirate Hideout Play Set #5658 82 pcs "NEW". Volvo 850 Ko0mbi Estate blau GHD96 1/64 Hot Wheels Race Day 2020.

Ijskoffie

€7,50

Contact

Adres

Irma’s Feest- en Koffiehuis
Kwadestraat 62
8560 Gullegem

Telefoon
0473/517775

E-mail
info@irmas.be

BTW-nummer
BE0524473258

Volg ons

Openingsuren

  • Vrijdag
    10:00 - 21:00
  • Zaterdag
    14:00 - 18:00
  • Zondag
    10:00 - 21:00
  • Groepen ook welkom buiten de openingsuren
    Op afspraak

Stuur een mailtje

    Contact
    Minifigures ,Lego ® CITY Minifigurine - Lot de 2 minifigs - NEUFJouets et jeux, Jeux de construction, Grote Etiketten Kleine Prijzen geniet van de goedkope kortingen Krijg snel verzending en prijs match garantie.